KILKA SŁÓW O NAS

Naszym celem jest zaopatrzenie klientów w najlepsze odmiany gatunków roślin rolniczych, traw pastewnych, roślin poplonowych, kończyny, kukurydzy oraz traw gazonowych.

Sprzedajemy odmiany sprawdzone i odpowiednie na warunki klimatyczne
w Polsce, aby zapewnić maksymalny zysk i wzrost opłacalności produkcji naszych klientów.

deutsche-saatveredelung
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Deutsche Saatveredelung AG, której siedziba główna mieści się w niemieckim Lippstadt. Przedsiębiorstwo to od ponad 20 lat wprowadza na polski rynek gatunki roślin rolniczych charakteryzujących się najwyższą jakością za sprawą współpracy z najlepszymi hodowcami.
o-nas2
W naszym sklepie, znajdą Państwo produkty DSV do celów rolniczych, jak i ozdobnych.Trawy pastewne wzbogacą zwierzęta hodowlane w niezbędne minerały i składniki odżywcze. Mieszanki przeznaczone do gazonów zamienią każdy ogród w raj dla rodzin i dzieci.
Nasza oferta z pewnością zadowoli każdego odbiorcę.
W przypadku zainteresowania – zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem.
Zapewniamy najwyższą jakość realizacji zleceń.

Klienci o Nas

  • Trawa na boiska sportowe zakupiona w ubiegłym roku na boisko piłkarskie przy szkole podstawowej. Niesamowity efekt, trawa gęsta, mocna a przy tym miękka. Odporna na intensywne użytkowanie? - jak najbardziej. W tym roku dokupiliśmy kolejne worki. Polecam wszystkim zakładającym boiska.

    Pracownik szkoły pod Wieluniem
  • Dobrej jakości trawa, szybki i dobrej jakości efekt. Moi klienci zadowoleni z trawników więc mogę śmiało polecać nasiona DSV.

    Ogrodnik z Łodzi
  • Mieszanka traw „ gra i zabawa” był dla nas udanym zakupem. Udało się nam szybko posiać nasiona i przy sprzyjającej aurze po upływie dwóch tygodni można już było cieszyć oczy wschodzącą trawą. Po upływie 1,5 m-ca można zauważyć, ze to bardzo dobrej jakości trawa. Mamy gęsty i zielony dywan.

    Małżeństwo z okolic Zgierza

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

ZAPRASZAMY DO SKLEPU

0

Start typing and press Enter to search